Форма входу

Шановні відідувачі !!!
Ми раді вітати Вас на сайті Благодійного Фонду "Аванте".
Маємо надію, що інформаія, яку Ви знайдее на сайті,
буде для Вас цінною, цікаою та вчасною.

Декілька слів про фонд.
Благодійний Фонд "Аванте" було засновано у 2001 році у місті Львові. Засновники чітко розуміли небезпеку таких соціально-небезпечних хворіб. як ВІЛ, туберкульоз, вірусні гепатити та інфекції, що передаються статевим шляхом.
Тому, вже більше десяти працівники фонду надають кваліфіковані консультації з профілактики захворювання чи інфікування цими недугами.
Пам'ятаючи про тих, кого торкнулась проблема цих недуг, персонал фонду надає допомогу усім, кому така допомога необхідна.
На сьогодні фонд здійснює програми з профілактики ВІЛ та інфекцій, що передаються статевим шляхом; займається доглядом; та підтримкою людей, що живуть з ВІЛ; займається адвокаційною діяльністю, яка повязана з доступом до діагностики та лікування віусних гепатитів "В" та "С"; проводить роботу з формуванні толерантного ставлення до ризикових, щодо інфікування ВІЛ груп населення серед правоохоронців, журналістів; проводить тренінги, які допомагають сформувати навики профілактики та попередженн інфікування ВІЛ)ІПСШ; прцівники фонду приймають активну участь у мобілізаційній діяльності усіх недержавних організацій, які працюють у ВІЛ-сервісі.

Навіть в час фінансової нестабільності, персонал флду з високо піднятою головою, виконуюють роботу з порятунку людського здоров'я.

Якщо Ви хочете долучитись до цієї роботи, телефонуйте: 0676722731 - Олена.

З повагою
Адміністрація
БФ "Аванте"

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 68
Статистика